Tomáš Dvořák

spolumajitel firmy, vedoucí realizací Praha

dvorak@trees.cz 

+420 602 594 888

Jaký je za mnou profesní život?

Podstatnou část svého profesního života jsem zasvětil atletice. Jako profesionální sportovec jsem procestoval svět, poznal mnoho lidí a podařilo se mi v průběhu času vyhrát třikrát mistrovství světa, získat medaili na Olympijských hrách a vytvořit světový rekord. Po ukončení aktivní sportovní dráhy, jsem deset let pracoval na pozici šéftrenére české atletické reprezentace. V roce 2019 mi přišlo, že je čas na změnu a tak jsem nyní jedním z Trees (áků)

 Jak začal můj příběh v Trees?

Začal před osmnácti lety, kdy mi firma vytvářela zahradu u našeho domu. Tam jsem se seznámil s Petrem Pacákem a během doby jsme se postupně setkávali a povídali si o projektech, jeho firmě, plánech i starostech.

Co považuji v životě za důležité?

Udržet si co nejdéle psychickou svěžest a pokud možno přispívat i k psychické svěžesti svých blízkých.

Čím se bavím, když nepracuji?

Když nepracuji, sleduji dění na atletické scéně. Samozřejmě se věnuji rodině a zahradničím😊 Práce na zahradě mě hodně baví a tak se neustále učím novým věcem.

Čím se ve firmě zabývám nejvíce?

Především se zabývám projekty, které firma realizuje po celé ČR. Od prvních schůzek s klienty až po předání hotové zakázky uplyne relativně hodně času, který je naplněn až po okraj pestrým spektrem aktivit, které vedou až do finále. Moc mě baví, že za sebou vidím konkrétní, hmatatelný výsledek.

 Moje krédo: Nečiň nikomu nic z toho, co sám nemáš rád.

 

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.