Dagmar Urbánková

Vedoucí zahradnictví

  kostelec@trees.cz 

+420 491 520 334

Jaký je za mnou profesní život?

Hned po VOŠ jsem pracovala jako asistentka  a fakturantka v jazykové škole a současně jsem si dodělávala dálkově  vysokou školu, ale bohužel žádný zahradnický obor :-D. Pak jsem asi rok  pracovala v jazykové školce a hlídala malé deti a následně jsem byla 5 let s dětmi  na rodičovské dovolené  a začala jsem na půl úvazku pracovat v jedné školce... A teď jsem v Trees.

 Jak začal můj příběh v Trees?

V porodnici 😂😂 (seznámily jsme se s Liduškou totiž v porodnici před 5 lety) ... V životě by mě nenapadlo, že bych v Trees někdy mohla pracovat... Nejsem vyučená zahradnice a ani jsem neměla žádné předchozí zkušenosti z tohoto oboru... Jen jsem už tenkrát byla nadšený pěstitel a zajímala jsem se o přírodní jedlé zahrady a permakulturu, v jejímž smyslu jsem si začala budovat i vlastní zahrádku... Být alespoň částečně soběstačný v něčem... No, to nás asi spojilo :-) ... Takže jsem ráda, že můžu lidem na prodejně nabízet něco, v čem vidím smysl - hlavně tedy u těch jedlých a užitkových věcí :-)

 Co považuji v životě za důležité?

Být šťastný... Dělat to, co nás baví a naplňuje a být tím prospěšný ostatním i přírodě.

 Čím se bavím, když nepracuji?

Trávím čas s rodinou, většinou na zahradě nebo v přírodě, starám se o zahrádku, pěstují zeleninu a sbírám ovoce, bylinky a taky ráda vařím a peču... taky mě baví stále se učit nové věci hlavně o přírodě a stromech ... 

 Čím se ve firmě zabývám nejvíce?

Úklidem 😂, objednáváním zboží a vším, co je s tím spojeno a snažím se vytvořit i nějaký systém, aby vše dlouhodobě fungovalo (manuály k rostlinám, plán nákupu, plán činností,...) a samozřejmě péče o rostliny... a zákazníky.

 Moje krédo: "Příroda je naše učitelka" :-)

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.