Červený Kostelec

Anna Hurdálková

Baristka

Jaký je za mnou profesní život? 

 Po ukončení střední školy, se mě naskytla skvělá nabídka. Nabídku jsem dostala od firmy zabývající se hostinskou činností. Nabídku jsem využila a pracovala jako vedoucí provozovny, získala jsem tak spoustu zkušeností v tomto oboru, jak s vedením týmu lidí, tak v komunikaci ze zákazníky a finanční agendou provozovny. Na pozici jsem pracovala 7 let, poté následovala mateřská dovolená a to hned dvakrát. Po mateřské dovolené, jsem pracovala mimo obor u expediční firmy, což mě po pracovní stránce nenaplňovalo. A vrátila jsem se tak k mému oboru. 

 Jak začal můj příběh v Trees? 

 Jak jsem již zmínila, nespokojenost s pracovní náplní mimo obor, mě donutila učinit změnu a jak se říká, něco končí a něco nového začíná. Na Trees jsem slyšela jen samé dobré ohlasy a recenze, přečetla jsem si tedy na firemních stránkách rubriku " O nás", která mě velmi zaujala, firmu jsem oslovila s nabídkou mých pracovních zkušeností, a tak se začal psát můj příběh v Trees. 

 Co považuji v životě za důležité? 

 Každý máme v životě jiné priority, ale asi se všichni shodneme na tom, že na prvním místě je to nejdůležitější a to je zdraví. Poté rodinná pohoda a láska. U přátel, považuji za důležité, upřímnost, důvěru, respekt, úctu a toleranci. Důležité je, abychom v životě byli šťastní a spokojení, jak po osobní i pracovní stránce. 

 Čím se bavím, když nepracuji?

 V první řadě se věnuji rodině, je to povinnost, ale i určitá forma zábavy. Dále se ve volném čase bavím sportem jako je fitness, běh, in-line brusle a horská turistika, setkávání se s přáteli, posezení u dobré kávy nebo navštěvování společenských akcí. 

 Čím se ve firmě zabývám nejvíce?

 Ve firmě pracuji v zahradní kavárně, věnuji se tak například přípravě čerstvé kvalitní kávy, domácí osvěžující limonády nebo přípravě občerstvení, vyráběné převážně z vlastních či regionálních bio surovin. Mojí pracovní náplní jsou teď i nově zařazené pozdní snídaně neboli brunche. 

 Moje krédo:

 Kde je vůle, je i cesta.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.