Romana Hofmanová

Zahradnice

 

 

Jaký je za mnou profesní život?

Bylo toho více – Centrotex (zahraniční obchod) ještě za socíku. Po mateřské dovolené jsme s manželem vyráběli razítka. Také jsem obchodovala s akciemi nebo provozovala cestovní kancelář. Částečně jsem provozovala rodinný boutique Aranea ve Dvoře Králové. Následně jsem se na 18 let usadila coby pokladní, asistentka, spojovatelka v čokoládovně Carla spol. s r.o..

Jak začal můj příběh v Trees?

Vedla mě velká touha po změně, tak jsem začala zcela z gruntu něco jiného. Zahradničina mě vždy bavila a tak jsem spojila svůj koníček se svým zaměstnáním, přes velké varování mého tatínka zahradníka, že to je velká řehole a dřina. Ale má to velká pozitiva, nemusíte řešit žádné diety, ruku na srdce – v životě jsem neviděla tlustého zahradníka.

 Co považuji v životě za důležité?

Hlavně zdraví a životní pohodu.

Čím se bavím, když nepracuji?

Takové chvíle neznám. Když přijdu z práce domů, čeká na mě ohromná zahrada, která volá o pomoc, prostě kovářova kobyla. Kdyby k tomu náhodou dojde, tak chodím s kamarády na různé výlety. Naše skupina se jmenuje Šlápota. Většinou se to odehrává v zimě, protože nejsme na zahradách. Bereme s sebou svoje partnery, děti a vnoučata i zvířata (pejsky) a vyrážíme do přírody, ideálně někam, kde se vyskytne nějaké občerstvovací zařízení.

Čím se ve firmě zabývám nejvíce?

Pečuji o prodejní zahradu a o zákazníky. Mojí snahou je, aby odcházeli spokojení s plnou náručí květin.

Moje krédo:  Miluji k životu svobodu a každému ji také dopřeji.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.