Červený Kostelec Koncert
Publikováno 26. 12. 2020

KONCERT VLADIVOJNA LA CHIA 3IO 15.9. 19.00

Vladivojna La Chia u nás již dvakrát koncertovala v doprovodu skvělé cellistky Terezie Kovalové. Tentokrát ještě v doprovodu bubeníka - Luboše Pavlíka.

Vladivojna La Chia trio
V L C h + 3 I O
Tuto tříčlennou sestavu tvoří vedle Vladivojny hrající na akustickou či elektrickou kytaru a basu, také její dlouholetá spoluhráčka a naprosto skvělá cellistka Terezie Kovalová.
Tohle již zavedené duo „nově“ rozšířil bubeník Luboš Pavlík.
Vladivojna v této sestavě doprovázela v roce 2018 přímý přenos Českých lvů a současně díky koncertu na Colours of Ostrava zahrála v prestižním Kennedy centru (2019).
Repertoár tvoří to nejlepší z Vladivojniny autorské tvorby (průřez ze všech alb, zhudebněné básně Anny Barkovové, písně ze seriálu Až po uši, či filmu Nevinnost, aj…).

Koncerty jsou ceněny pro silné emoce a střídání hluboké intimity s rockovou výbušností.
Vladivojna La Chia (1983) je výrazná zpěvačka, textařka a skladatelka. Působí na české scéně od roku 2003. Za tu dobu stihla natočit kolem 15ti alb a filmových soundtracků. Začínala jako zpěvačka a spoluautorka psychedelické rockové skupiny Banana. Poté se vydala na sólovou dráhu. Její první album Tajemství Lotopu se stalo top albem měsíce v kultovním berlínském obchodě hudby Dussman. S posledním albem Tam v hluboké tmě tepe a září se dostala až na billboard na Time square a na první příčku globálního playlistu na Spotify EQUAL (2021). Za hudbu k filmu Nevinnost byla nominovaná v roce 2011 na Českého lva a posléze znovu v roce 2017 za hudbu k filmu 8 hlav šílenství. Pravidelně komponuje pro divadlo (Molly Sweeney, Othello, Ledový hrot, Marie Antoinetta, Peer Gynt, Dům Bernardy) a pro audioknihy.
Její nejúspěšnějším soundtrackem je hudba k seriálu Až po Uši.

VSTUPENKY ZDE:http://www.mksck.cz/event/612160/koncert-v-zahrade-vladivojna-la-chia-trio-porada-zahradni-kavarna-trees

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.