Červený Kostelec Koncert
Publikováno 3. 6. 2021

KONCERT ANETY LANGEROVÉ - INFORMACE PRO DIVÁKY

Informace pro všechny, kteří vlastní vstupenku na očekávaný KONCERT ANETY LANGEROVÉ!

Přátelé, přípravě koncertu jsme se opravdu pečlivě věnovali, nehledě na velmi nepříznivou zimu a jaro, kdy epidemie podtrhávala nohy všem optimistickým plánům.

KONCERT - je připraven i díky skvělému přístupu a bezbřehému optimismu druhé strany - tedy manažera Anety Langerové, kterým je její bratr Nikola. Myslíme si, že je třeba mu již nyní poděkovat za naprosto skvělý a lidský přístup!!!

K realizaci koncertu:

INFORMACE KE KONCERTŮM V TREES

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Nejsme oprávněni vás kontrolovat, a proto přistupujeme k řešení formou vlastní zodpovědnosti diváků a interpretů.

Každý, kdo si zakoupil vstupenku a přichází na koncert, tím zároveň čestně prohlašuje, že je očkován alespoň první dávkou 21 dní, negativně testován antigen nebo PCR testem, nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech.

Děkujeme za pochopení!

- koncert začíná přesně ve 20.00, nenechte se poplést časem na vstupence (19.00) vše má svůj vývoj a nakonec jsme s ohledem na světlo a koncept večera posunuli začátek na 20.00. Jednou z podmínek kapely je, že začneme opravdu přesně, tedy žádná akademická "čtvrthodinka"

- přístup do prostoru pro diváky bude otevřen v 18.00 hodin

- mezi 18.00 - 20.00 bude možné korzovat po zahradě, povídat si s přáteli a ochutnávat dobroty, které pro vás připravíme

- automobil prosím zaparkujte pokud možno mimo areál TREES, který bude do značné míry využíván technickou podporou koncertu a kapelou. Doporučujeme parkoviště u PENNY nebo naproti hotelu Černý kůň, případně přilehlé ulice.

- při vstupu do arálu si připravte vstupenky (tištěné nebo elektronické) - po kontrole obdrží každý divák ID náramek.

-před pódiem 60 míst k sezení řady 1 - 4 sedadla 1 -15. Tato místa jsou vyčleněna pro diváky, kteří mají příslušnou vstupenku k sezení

- pokusíme se uspořádat prostor zahrady tak, aby si i další diváci měli šanci sednout. Buďte ohleduplní a na přidaná místa k sezení pouštějte starší a méně mobilní diváky.

- před a po koncertu bude možné zakoupit celou řadu zajímavých věcí - album Dvě slunce, trička k turné Anety Langerové ale také výroční trika ke 100 letům Trees, výroční čaje a vše ze sortimentu prodejny.

- v areálu budou posíleny toalety, věříme, že k vaší maximální spokojenosti

Děkujeme vám všem za zájem a podporu naší snahy tento unikátní projekt realizovat. Jsme šťastní, že premiéra Dvou sluncí bude právě u nás v TREES.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.