Červený Kostelec Koncert
Publikováno 5. 2. 2021

29. KVĚTNA 2021 KONCERT VLADIVOJNA LA CHIA A 4TRIO

V únoru 2020 v naší kavárně koncertovala Vladivojna akusticky, pouze s Terezií Kovalovou - letos v zahradě kompletní sestava.

O Vladivojně ba se dalo psát dlouho. My se zaměříme na nedalekou minulost:

V roce 2017 natočila hudbu pro film režisérky Marty Novákové 8 Hlav šílenství (opět nominace na Českého lva za nejlepší hudbu), který vypráví příběh ruské básnířky Anny Barkovové. Vyšlo také stejnojmenné písničkové album s hosty (A. Langerová, L. Dusilová, L. Bílá, O. Klempíř, Kittchen,..) V roce 2018 živě doprovázela České lvy (celkem 75 hudebních vstupů). Na festivalu Colours Of Ostrava si zajemovala s kanadskou skupinou Black Pistol Fire a odehrála svůj šestý koncert na tomto festivalu.

V roce 2019 byla s kapelou pozvána do prestižního sálu Kennedyho centra ve Washington D.C. a pak ještě navštivila kluby v San Francisku a L.A. O měsíc později sólově vystoupila na pozvání Českého centra v Bulharsku a Makedonii. Vladivojně v roce 2019 vyšly nové povídky a Vladibajky v Divadelních novinách, literárním měsíčníku Protimluv, Elle a pravidelně přispívá své fejetony do legendárního časopisu Vlasta.

Od roku 2005 externě připravuje své autorské pořady pro Český rozhlas Vltava (Čajovna, MusiCafe).

Deset let bydlí v Praze. Vystudovala ateliér intermediálních forem na Ostravské Univerzitě. Celý život se s přestávkami věnuje malbě, kresbě, ilustraci a komiksu. Má za sebou řadu samostatných výstav.

Vladivojna nahrála druhé album věnované básním Anny Barkovové se svou doprovodnou koncertní kapelou, pojmenovanou 4Trio, kterou tvoří viollončelistka Terezie Kovalová, bubeník Luboš Pavlík a kytarista Petr Uvira. V rozšířené sestavě a s herečkou Gabrielou Míčovou připravila unikátní představení 8 hlav šílenství, které se věnuje tvorbě a životu Anny Barkovové.

Vadivojna La Chia a Terezie Kovalová přirostly TREES ke kořenům :-)

Celý koncert by měl být NESKUTEČNÝM ZÁŽITKEM!!

Předprodej bude realizován na www.kupvstupenku.cz

Koncert na stání!

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.