Červený Kostelec
Publikováno 21. 5. 2020

Vstupenky na koncerty

Základní platformou pro nákup vstupenek na sezónní koncerty je portál www.kupvstupenku.cz

 

Sezónní koncerty

Od dubna do září pořádáme Koncerty zpravidla vždy poslední sobotu příslušného měsíce. Letos je výjimkou pouze srpnový kocert Tata Bojs (28.8.). Koncerty osvědčených interpretů se značným regionálním přesahem připravujeme s "plnou parádou". Nebojíme se tvrdit, že u nás v mnoha případech uslyšíte a uvidíte absolutní špičku české hudební scény. Vstupenky na tyto akce nakupujte vždy výhradně na www.kupvstupenku.cz Pokud  již v předprodeji žádné vstupenky neobjevíte, lze ještě v omezeném množství zakoupit přímo u nás v TREES. Proto doporučujeme neodkládat nákup na poslední chvíli. Například koncert Dana Bárty je na www.kupvstupenku.cz prakticky vyprodán. Pokud tedy ještě budete chtít u této události léta být, musíte se zastavit u nás. Snad budete mít štěstí.

Hudední pátky

To je další vklad do kulturní pokladničky, kterou se snažíme naplnit pestrým spektrem hudby. Každý pátek v měsíci, vždy od 19.00 hodin se v naší zahradě můžete setkat s hudebníky, kteří již mají za sebou zajimavé autorské příběhy a obrovské množství zkušeností. Dáváme ale příležitost i mladým, začínajícím muzikantům včetně žáků ZUŠ a jejich pedagogům. K tomuto tématu je třeba jistě podotknout, že se nejedná o jen tak nějaké muzicírování. Například v červnu u nás vystoupí skvělá dvojice David Fiedler a Standa Vít, které provází pověst vynikajících hudebníků a autorů. Ve stejném měsíci se představí mladá sestava Kompaktní risk - složená z muzikantů a profesionálních herců z Ostravy, Šumperka a Berlína. V červenci se těšte na legendu české hudební scény - Vladimíra Václavka.  Českého hudebníka a autora, jehož tvorba je ovlivněna alternativním rockem a world music. Známe jej z působení v rockových skupinách Dunaj a "E". Mimo jiné nahrál spolu s Ivou Bittovou dvojalbum Bílé inferno. Ve stejném měsíci by se u nás měla opět představit skvělá Jitka Štěrbáková. V srpnu svitavský Paraplet a Hoblues z Hronova. V jednání ještě hradecké skupiny Pub Band a Goji Září rozzáří Pepa Lábus a spol. Prostě bude veselo.

Na hudební pátky lze vstupenky vždy rezervovat telefonicky na 491  520334, což je číslo přímo k nám do Trees. Nejlepší je se u nás zastavit na kávu s dortíkem a vstupenky si rovnou zakoupit. Některé pátky pořádáme za vstupné "DO KLOBOUKU" a necháváme na vás, jak muzikanty odměníte. 

 

Těšíme se a vy?

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.