Červený Kostelec Koncert
Publikováno 21. 2. 2020

27. ČERVNA 2020 KONCERT Dan Bárta a Robert Balzar Trio

Třetí open air akce na naší zahradě - dokonalý zpěv, dokonalá muzika, dokonalý zvuk. Neváhejt a přijďte na jednu z událostí koncertní sezóny 2020.

 

Dan Bárta

český zpěvák a autor, jehož originální a řemeslně na vysoké úrovni prováděná tvorba je respektovaná publikem, hudebníky i kritikou. S různými seskupeními vydal více než dvě desítky autorských alb, úspěšně koncertuje v Čechách, na Slovensku i v zahraničí. Opakovaně vystupoval například s Bobbym McFerrinem a WB3. Spolupracoval také s dvorním kytaristou Stinga Dominickem Millerem. Je držitelem deseti výročních ocenění Czech Music Awards jako zpěvák (poprvé v roce 1994 a naposledy v roce 2013) a jeho autorské album Illustratosphere, vytvořené společně s Filipem Jelínkem, Miroslavem Chyškou a Robertem Balzarem,  respektovanými českými hudebníky, se stalo v roce 2000 albem roku. V roce 2016 získal zvláštní cenu Czech Music Award jako zpěvák čtvrtstoletí.

Robert Balzar

absolvent konzervatoře, kontrabasista evropského formátu, skladatel, aranžér, vyhledávaný studiový i koncertní hráč, přičemž mnohokrát reprezentoval Česko na evropských i světových pódiích v rámci různých mezinárodních hudebních projektů. Spolupracoval s mnoha významnými hráči, doma i v zahraničí, nejintenzivněji a nejplodněji s americkým kytaristou Johnem Abercrombiem, s nímž natočil album Tales, a absolvoval české a evropské turné, také hrál s jedním z nejlepších jazzových zpěváků Kurtem Ellingem, nebo italským klarinetistou Gabrielem Mirabassim...

RBTrio doplňují výteční Vit Křišťan (piano), Kamil Slezák (bicí nástroje).

Koncert začíná v 19.00 hodin a místa k sezení i stání si můžete zakoupit již nyní na www.kupvstupenku.cz nebo v naší kavárně.

 

 

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.