Allin František

Kavárník

Jaký je za mnou profesní život?

Jako student  jsem začínal na pozicích brigádníka v restauracích. Moc mě to bavilo. Protože jsem žil v Pákistánu, jednalo se vždy o letní - prázdninové brigády zde v Červeném Kostelci. Po šesti letech jsem se z Pákistánu vrátil na trvalo do ČR a začal hledat zaměstnání. Pracoval jsem v jedné přeloučské restauraci ale chtěl jsem být Červeném Kostelci. Proto jsem hledal práci zde.

 Jak začal můj příběh v Trees?

Jednou jsem byl na kávě v Trees(u) s přítelkyní, moc se mi tu líbilo. Zareagoval jsem na inzerát, který byl v zimě na webu. Na schůzce s majitelem jsme se domluvili, a tak jsem zahájil svojí  cestu mezi Trees 😊. V období virové krize jsem také pracoval s partou v zahradních realizacích, nyní už ale výhradně na kavárně.

 Co považuji v životě za důležité?

Aby člověka práce bavila a uměl se bavit sám.

 Čím se bavím, když nepracuji?

Rád chodím na túry s přítelkyní. Čas trávím s rodinou a kamarády. Hodně mě baví hudba především rock and roll a kreslení. To se snažím stále vylepšovat.

 Čím se ve firmě zabývám nejvíce?

Především přípravou kávy, ve které se stále snažím zdokonalovat. Významně mě v tomto ohledu posunula vedoucí naší kavárny Lucka a také seminář v Mamacoffe v Praze. Baví mě komunikace se zákazníky a interakce .

 Moje krédo:  

Modlit se a pracovat.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.