Červený Kostelec

Aleš Žďárský

Produkce a marketing

 zdarsky@trees.cz

+420 739 185 700

Jaký je za mnou profesní život?

Prvních deset let po vojně jsem pracoval v Domě dětí a mládeže na odděleních turistiky a tělesné výchovy. V roce 1993 jsem se stal profesionálním atletickým trenérem v SK Nové Město nad Metují. Od roku 2000, kdy jsem dokončil studium trenérství na FTVS UK, jsem byl až do roku 2019 vedoucím trenérem Sportovního centra mládeže Královéhradeckého kraje jako zaměstnanec Českého atletického svazu. Mohl jsem být součástí organizačních týmů při realizaci halového ME v Praze, Kontinentálního poháru v Ostravě, Zlaté tretry, mnoha MČR nebo reprezentačních kempů po celé Evropě. Bylo to super období.

 Jak začal můj příběh v Trees?

Asi na jednom z koncertů v náchodském klubu Poklop, kde jsem se seznámil s Petrem Pacákem. Postupem času jsme se potkávali na akcích v Trees(u), hodně věcí jsme časem prodiskutovali. Mezitím jsme spolu realizovali nějaké menší projekty v Červeném Kostelci (večery s Honzou Trávníčkem, Jarmilou Kratochvílovou, Tomášem Dvořákem). Trees a jeho atmosféra mě hodně oslovila a protože Petr mi celkem dlouho „házel laso“ tak jsem se v poměrně pokročilém věku 😊 nakonec pustil na trasu neprozkoumaným a neznámých terénem 😊

 Co považuji v životě za důležité?

Být obklopen lidmi, kteří „to mají hozené“ stejně, nebo podobně jako já. Slušnost, spolehlivost, ochota, spolupráce, elán, tolerance, nadšení, respekt. To nejpodstatnější je samozřejmě rodinné zázemí a zdraví, které objímá všechny kolem mě. Myslím ale, že je také důležité se umět v životě ozvat a brát za svá práva a práva slabších, nemocných nebo starých.

 Čím se bavím, když nepracuji?

Mám štěstí, že co baví mě, baví většinou i mojí ženu (nebo alespoň dobře předstírá, že jí to baví😊 ). Základem trávení volného času je pobyt v přírodě spojený se sportovní aktivitou. Horská kola, běžky, in line brusle, túry po horách. Věnuji se trénování desítky atletů a zatím jsem neopustil ani moderování atletických mítinků v ČR. Samozřejmě rád a hodně čtu, jezdíme na koncerty a divadelní představení. 

 Čím se ve firmě zabývám nejvíce?

Nejvíce se asi věnuji komunikaci, která je základem toho, aby se „něco“ podařilo zrealizovat. Dobře se domluvit a stanovit jasný postup, je předpokladem úspěchu ať už se jedná o uspořádání koncertu, zajištění výstavy, získání nového zaměstnance nebo regionálního dodavatele pro náš obchod či kavárnu.

 Moje krédo?

Ani ne krédo, spíš touha umět tuhle mantru „Óm maní padmé hum“ zakomponovat do každého dne.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.