Pracovní příležitosti ve firmě Trees s.r.o.

Přijmeme pracovníka na hlavní pracovní poměr
do prodejní zahrady v Černém Volu

Náplň práce:

- prodej rostlinného materiálu a příslušenství
- péče o rostliny
- komunikace se zákazníky
- ovládání pokladny

Nabízíme:

- příjemné prostředí prodejní zahrady
- práce v mladém a milém kolektivu
- slušné finanční ohodnocení
- možnost osobnostního růstu, školení
- zázemí malé firmy

Požadujeme:

- znalost dendrologie a květin
- příjemné vystupování
- slušnost, spolehlivost, zodpovědnost
- časová flexibilita
- znalost PC
- znalost cizího jazyka a řidičský průkaz výhodou

Prosíme o zaslání vašeho životopisu na: cernyvul@trees.cz

Podrobnější informace Vám poskytne:

Zuzana Pencová, tel.: 736 480 481

Zahradnický mistr pro realizační tým v Černém Volu

  • vedení menšího kolektivu na zakázkách
  • koordinace prací a dodávek
  • odborné zahradnické práce
  • práce s projektovou dokumentací
  • vedení dokumentace k zakázkám

Nabízíme:

  • rozmanitou zahradnickou práci na úrovni
  • možnost odborného růstu, školení
  • slušné finanční ohodnocení

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání v oboru
  • praxi alespoň 3 roky
  • ŘP sk. B - aktivní řidič s orientací po Praze
  • zkušenost s prací a údržbou zahradní techniky
  • schopnost organizace menšího kolektivu
  • schopnost řešit nastalé problémy
  • orientaci v projektové dokumentaci

Petr Pacák, tel.: 736 480 480

Vaše životopisy zasílejte na: pacak@trees.cz

Do týmu prodejní zahrady TREES Červený Kostelec hledáme šikovného a pracovitého kolegu/kolegyni na místo:

baristy a floristy

Barista:

Příprava perfektního espressa, příprava kávových nápojů na
základě espressa, znalost nápojového lístku a přípravy všech nápojů, příprava
lehkých pokrmů, obsluha v kavárně, komunikace s hosty.

Florista:

Jednoduchá květinová vazba a drobné aranžerské služby.
Prodej rostlin a zahradnických potřeb. Příprava prodejní plochy, příprava a
realizace tvořivých dílen. Péče o zahradu a rostliny.

 Požadujeme:

- kladný vztah a zájem o kavárenský provoz a floristiku

- chuť do práce, příjemné vystupování, komunikativnost

- ochotu pracovat o víkendech a svátcích

- kreativní přístup k práci

- organizační schopnosti, spolehlivost, pracovitost

- uživatelskou znalost práce na pc

 Nabízíme:

- zajímavou práci v krásném prostředí a firmě s dlouhodobouvizí

- možnost naučit se novým věcem, osobní rozvoj

- dobré platové podmínky za kvalitně odvedenou práci

Předchozí zkušenosti vítány, ale nejdůležitější je chuť dopráce.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám Váš životopis obratem na email: kostelec@trees.cz

Kontaktní osoba: Petr Pacák 736 480 480